Brad Pitt má rád MUSE :)

7. června 2013 v 14:40 | albionlady |  Zaujímavosti - MUSE
Brad Pitt na premiére svojho nového filmu, ktorý sme tu už spomínali (World War Z - video nájdete tu), povedal, že má rád Muse (ak vám to náhodou nedošlo z nadpisu článku :D). Matt a Brad majú dokonca aj spoločnú fotku! :)


A teraz už nechajme hovoriť Brada:
"Dnes tu máme Muse, ktorí nám pomáhajú propagovať film. Keď sme pred pár rokmi začali natáčať "World War Z," chceli sme nájsť niečo ako "Tubular Bells," čo je titulná skladba k filmu "Exorcista". Tá skladba nebola napísaná pre ten film, "Exorcista" si ju privlastnil. My sme chceli urobiť čosi podobné. A práve v tom čase títo chlapci (ukazuje na MUSE) čítali knihu "World War Z" a nahrávali svoj nový album, "The 2nd Law." A na tom albume je skladba, ktorá sa volá "The 2nd Law: Isolated System", ktorá veľmi pripomína "Tubular Bells". Strašne sme ju chceli do nášho filmu a zároveň sme aj veľkými fanúšikmi Muse, takže sme radi, že sa nám všetko tak krásne podarilo."


Pitt sa takisto vyjadril aj k samotnému filmu: "Som nadšený, myslím, že tento film perfektne začína leto. Ľuďom sa určite bude páčiť, je to najsilnejší film tohto leta."

O čom vlastne World War Z je?
(Skopírované zo stránky československej filmovej databázy)
Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s neviditelným nepřítelem uspět. Hledání příslovečné jehly v kupce sena by pravděpodobně bylo mnohem snazší, protože cíl Gerryho mise se může ukrývat kdekoliv na světě.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama